HAKKIMIZDA

Alkum İnşaat‘ın temelleri 2005 yılında atıldı. 2006 ise Adem Altunkaynak ve Fevzi Kumral tarafından şirketleşti. Firmamız 2006 yılından bugüne kadar, dinamik yapısı ile sürekli büyüyen kaliteye önem veren anlayışı ile bir çok projeye imza atmıştır. İstanbul’un en gözde bölgelerinden Kadıköy,Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Gürpınar bölgelerinde ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde faaliyet göstermektedir.
Çağdaş yapılanmaya önem veren anlayışı ile bugüne kadar bir çok projeyi tamamlayıp teslim etmiştir. Yakalamış olduğu başarı ile büyüme ivmesi ve kaliteyi prensip edinmiş kadrosu ile daha bir çok faaliyete imza atmayı hedeflemektedir. Vazgeçemediğimiz “güven” ilkesi ve “kalite” anlayışı ile bugün ve yarın başarılarını sizinle paylaşmak arzusundadır.
Alkum İnşaat uygulama kalitesi kadar, satış ve teslim sonrası hizmetlerinin de eksiksiz yerine getirilmesi konusunu da vazgeçilmez ilke olarak benimsemiştir. Şirketimiz profesyonel çalışmalarıyla oluşturduğu atılımcı kimliğiyle faaliyetlerini genişletmek amacı ile sürekli farklı atılımlar atmaktadır.